Tags Posts tagged with "życzenia noworoczne"

życzenia noworoczne

0 2759
kiczowy zimowy obrazek

kiczowy zimowy obrazek

Nigdy nie rozumiałam idei składania życzeń i do dziś mam mieszane uczucia, słysząc popularne w grudniu „Wesołych Świąt!”. Abstrahując jednak od osobistych zapatrywań na tę kwestię, postanowiłam mimo wszystko złożyć Wam, logopedzi, życzenia. Zawodowe.

Życzę Wam przede wszystkim wolności — takiej, która daje możliwość swobodnego wyrażania myśli, realizowania pomysłów i zaspokajania ambicji. Wolności, która pozwala na asertywność wobec osób, które tę wolność chcą podeptać. Wolności, która rodzi satysfakcję z własnego zachowania, bo pozwala na autentyczność. Wolności, dającej poczucie bezpieczeństwa i mocy dzięki posiadaniu pełnej kontroli nad własnym życiem.

Życzę Wam też odwagi do realizacji własnych (a nie cudzych) pomysłów zawodowych. Aby każdy dzień przynosił satysfakcję z urzeczywistniania założonych celów i przybliżał do zdefiniowanego sukcesu. Życzę Wam, aby praca nie była tylko pracą, budynkiem, w której trzeba odsiedzieć osiem godzin bez refleksji i zapału, ale sposobem realizowania jednej z ważnych życiowych dróg.

Na koniec jeszcze  życzę Wam, żeby ludzie, z którymi się stykacie, posiadali choćby jedno — zdrowy rozsądek.

Dla siebie poproszę o to samo.

Dziękuję!